We ondervinden momenteel technische problemen op de website helaas is het daardoor niet mogelijk is om een Pluim bestellen of te verzilveren. We doen er alles aan om zo snel mogelijk weer beschikbaar te zijn. Onze excuses voor het ongemak en bedankt voor je begrip
![](https://www.pluimen.nl/sites/default/files/styles/product_experience_header_image/public/media/TF_1118451_01.jpg?itok=ov_-JWSL)
![](https://www.pluimen.nl/sites/default/files/styles/product_experience_header_image/public/media/TF_1118451_01.jpg?itok=ov_-JWSL)
Deze prachtige gift set is hét perfecte cadeau om jezelf mee te verwennen! Begin ontspannen aan je dag of ga rustig slapen met deze verzorgende producten die zijn verrijkt met jujube en lotus. Bevat een shower foam, bodycrème, bodyscrub en geurkaars. Het origami-ontwerp is geïnspireerd op de Japanse kunst van het geven. In de Japanse cultuur kan de cadeauverpakking even belangrijk zijn als het cadeau, waarbij het cadeau wordt gezien als een vorm van communicatie tussen de gever en de ontvanger. Geef de herbruikbare, luxe gift box een tweede leven door er foto's, brieven of andere items in te bewaren.
Inhoud:
- The Ritual of Jing salt body scrub 125g
- The Ritual of Jing foaming shower gel 200ml
- The Ritual of Jing body cream 100ml
- The Ritual of Jing scented candle 140g
Locaties
De voordelen van Pluimen
- Eenvoudig te verzilveren
- Inclusief verzending
- 1000+ belevenissen en cadeaus
- Snel geleverd
![](/sites/default/files/media/TF_1118451_01.jpg)
![](/sites/default/files/media/rituals_bewerkt_2.jpg)
![](/sites/default/files/media/rituals_2.jpg)